Novinky

Podzimní soutěž
Připravili jsme pro Vás soutěž o balíček produktů, které zaručí, že vaše pleť bude na podzim jako v bavlnce. Balíček obsahuje:
????Pro intenzivní výživu a ochranu pleti (nejen) v sychravých dnech - Svatojánský třezalkový olej, Asijskou mumiomast a Tradiční propolisovou mast.
????Na masáže bolavých kloubů a regeneraci namožených svalů a šlach - Tradiční kostivalovou mast.
 
Pro účast v soutěži zajděte na náš facebook a mrkněte na poslední příspěvek.
 
Soutěž trvá do 10.11., poté vylosujeme 3 výherce!
Jsme tu s Vámi již více než 30 let!
Věděli jste, že naše rodinná firma Dr. DUDEK slaví letos již 31.rok svojí existence? Ano, začínali jsme v roce již 1991, a to doslova doma na plotně, tedy s jedním hrncem sádla na sporáku, hrstí měsíčkových květů a trochou včelího vosku. Výsledkem bylo prvních pár kelímků Tradiční měsíčkové masti, které jsme dodali do proslulého bylinkářství v Týnské uličce v Praze. Zájem o naše výrobky nás tenkrát samotné překvapil. Záhy jsme do nabídky přidali i další tradiční masti, tinktury, oleje a balzámy a začali jsme dodávat nejen do nově vznikajících prodejen bylinek a zdravé výživy, ale i do zavedených lékáren.
Po celou tu dobu pro Vás vyrábíme kosmetiku na základě tradičních lidových receptur a bez použití chemických přísad. Používáme výhradně kvalitní tuzemské suroviny (kromě mumia, které se na našem území nenachází), vše pečlivě ručně zpracováváme a vyrábíme vždy v malých šaržích tak, abychom zachovali co nejvíce biologicky aktivních látek. Ruční prací je také design našich etiket! Současně se snažíme, aby naše výrobky zůstaly cenově dostupné pro široké spektrum našich zákazníků.
Pokud právě nenajdete sortiment Dr.DUDEK ve vaší oblíbené kamenné prodejně, vždy je tu pro Vás připraven e-shop. Máte-li dotazy, či připomínky, nebo se s námi chcete podělit o zkušenosti s použitím tradiční bylinné kosmetiky, kontaktujte nás přes webový formulář nebo facebook Dr.Dudek
Návštěva ve výrobě

S naším novým e-shopem chceme nejen dostat produkty mezi Vás, ale také přinášet zajímavé informace. Jednou z posledních novinek byla srpnová přednáška s workshopem v naší výrobě. 16.srpna nás poctilo návštěvou pět moc příjemných lidí z novinářské branže. Cílem této akce bylo seznámení s historií firmy, zajímavostmi z výroby i tradicemi, ze kterých při výrobě vycházíme. Programem návštěvníky provázela Františka Tlustá (roz. Dudková), která, díky své profesi farmaceutky, v naší rodinné formě působí jako odborný garant. Františka připravila obsáhlou a výstižnou přednášku o našich produktech a nechyběla ani ukázka tradiční ruční výroby měsíčkové masti tak, jak ji vyráběly naše babičky a prababičky. Celé posezení probíhalo v přátelském duchu a nejvíce pozornosti se bezpochyby dostalo unikátní masti z asijského mumia pro jeho tajemný původ i báječné účinky. 

pokud by Vás cokoli zajímalo, napište nám na misa@dr-dudek.cz - budeme rádi za vaše náměty na další novinky do naší rubriky.

https://www.facebook.com/drdudekcz/

Míša Dudková

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem